Innosilicon A10 500MH 750W ETH рудар


 • Модел:А10
 • Датум на издавање:септември 2019 година
 • Хашрејт:500 MH
 • Потрошувачка:750 W
 • Ниво на бучава:75 db
 • Алго:EtHash4G
 • Детали за производот

  Плаќање

  испорачување

  Гаранција и поправка

  За нас

  Ознаки на производи

  Спецификации

  Производител Иносилициум
  Модел A10 ETHMaster (500 Mh)
  Исто така познато како A10 ETHKing
  Ослободете септември 2019 година
  Големина 136 x 285 x 362 mm
  Тежина 8100гр
  Ниво на бучава 75 db
  Навивач(и) 2
  Моќ 750 W
  Напон 12V
  Интерфејс Етернет
  Температура 5 – 45 °C
  Влажност 5 - 95 % • Претходно:
 • Следно:

 • Плаќања

  Прифаќаме крипто плаќања (USDT и BTC) и банкарски жичен трансфер.Ве молиме контактирајте го вашиот агент за продажба за детали.

   

   

  Превозник:

  Ние ги испраќаме вашите рудари со DHL, UPS и Fedex или можете да ги земете од нашите локации за подигање.

   

  Испорачување:

  Нудиме стандардна бесплатна испорака (во рок од 2-3 работни дена) или брза испорака (во рок од 1-2 работни дена), вклучени давачки и царини*.

  *За список на земји, ве молиме проверете кај нашите агенти.

   

   

  Гаранција:

  Сите нови машини доаѓаат со фабрички гаранции:

  Гаранцијата варира во зависност од брендовите и моделите, проверете ги деталите кај нашите агенти.

  Некои искористени рудари доаѓаат со фабрички гаранции, проверете ги деталите со нашите агенти.

  Поправки:

  За рударите под гаранција, можеме да ја контактираме фабриката за вас или да ви ги обезбедиме информациите за контакт.За рударите со истечена гаранција, имаме достапни делови за замена на залиха.Можете исто така да го вратите на ваш трошок и ние можеме да ви помогнеме да го поправите за плаќање.

  Добредојдовте во Skycorp.Основана во април 2011 година, Skycorp е водечка сила во индустријата за крипто-рудари и ние сме рангирани бр.1 препродавач на рудари во Кина.Посветивме на нашите клиенти да им обезбедиме висококвалитетни, профитабилни и доверливи рудари.Со текот на годините, испорачавме преку 200.000 единици до глобалните центри за податоци преку нашата широка соработка со повеќе производители на рудари, Bitmain, MicroBT, Innosilicon, Canaan, Ebang итн. Обезбедуваме услуги за испорака во еден чекор, од врата до врата, како и професионални услуги за поправка, реновирање и хостирање.

  Освен што ги промовираме и обезбедуваме клиентите опрема и додатоци за рударство, ние исто така се фокусираме на донесување релевантни и корисни информации, едукација и советување на клиентите за нивниот профитабилен и безбеден избор.Ние сме тимови од професионалци кои советуваат крипто, кои секогаш ги ставаат на срце ризиците и придобивките на нашите клиенти, без никакви скриени информации кои би можеле да ги компромитираат вашите резултати од рударството.

  Skycorp, вашиот глобален локален партнер.

   

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја